سفارش تبلیغ
صبا ویژن

بسمه تعالی

با عرض سلام و ادب و احترام حضور تمامی شرکت کنندگان مسابقه «ما ترکناک یابن الحسین» هدف از برگزاری این مسابقه تبیین شاخصه های جوان مومن انقلابی از دیدگاه مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) بود که الگوی عملی این جوانان، دانشمند نخبه بسیجی شهید مصطفی احمدی روشن است که با مجاهدت های شبانه روزی خود در حوزه هسته ای به فرموده رهبر عظیم الشان انقلاب ” برای نظام جمهوری اسلامی آبرو درست کرد”. کمترین وظیفه ای که ما می توانیم در مقابل این مجاهدت ها داشته باشیم زنده نگه داشتن و یادآوری آرمان و در صورت توفیق حرکت در مسیر این شهید مظلوم است.

از شرکت کنندگان محترم مسابقه به خاطر تاخیر در اعلام اسامی برندگان صمیمانه عذر خواهی میکنیم، پرداختن به موضوع جوان مومن انقلابی متاسفانه باعث شد صفحه رسمی شهید توسط اینستاگرام از اوایل آبانماه مسدود شود و ارتباط ما با شرکت کنندگان بسیار سخت گردد لذا ضمن تقدیر و تشکر از حضور تمامی بزرگواران در این مسابقه و عذرخواهی مجدد از همه عزیزان، اسامی برندگان مسابقه به شرح ذیل اعلام می گردد.

لازم به ذکر است کلیه افرادی که در موعد مقرر پاسخنامه را ارسال نمودند در قرعه کشی شرکت داده شده و از بین 570 نفر شرکت کننده 110 نفر به قید قرعه انتخاب شدند که به رسم یادبود به این عزیزان یک دستگاه پاوربانک منقش به تمثال مبارک شهید تقدیم خواهد شد.
جوایز مسابقه در هفته بصیرت اهدا می شود لذا عزیزانی که اسامی آنها در این لیست وجود دارد شخصا و یا یک نفر از دوستان و آشنایان ساکن تهران به نمایندگی از آنها جهت دریافت هدیه در یکی از روزهای مندرج در جدول ذیل اعلام آمادگی و یا نام نویسی کرده و با کارت شناسایی معتبر در محل دریافت هدیه حضور یابند.

روز: دوشنبه
تاریخ: 1398/10/09
مکان دریافت هدیه: تهران – آستان مقدس امامزاده علی اکبر (ع) چیذر
ساعت حضور: 15:00_17:30

روز: جمعه
تاریخ: 1398/10/13
مکان دریافت هدیه: تهران – آستان مقدس امامزاده علی اکبر(ع) – چیذر
ساعت حضور: 11:30_9:00

دبیرخانه کنگره ملی مصطفای شهید با گفتمان جوان مومن

اسامی برندگان
تاریخ : یکشنبه 98/10/29 | 11:28 صبح | نویسنده : | نظر