سفارش تبلیغ
اخبار جدید
اخبار جدید

بسم الله الرحمن الرحیم 

پاسخ درسهایی از قرآن با موضوع: احیای قرآن، از اهداف انقلاب اسلامی ایران

همراهان گرامی!

برای شرکت در مسابقات هفتگی درسهایی از قرآن به یکی از دو طریق زیر می‌توانید اقدام کنید:

1. از طریق بخش مسابقات سایت www.Qaraati.ir و یا سایت www.Tarvijequran.ir

2. از طریق پیامک 3000114

برای این کار لازم است فقط شماره گزینه‌های صحیح پنج سوال مسابقه را به صورت یک عدد 5 رقمی، از چپ به راست، (مانند 23123) بدون نیاز به وارد کردن شماره سوالها و یا تاریخ مسابقه، از طریق موبایل خود که شماره آن را در بخش مشخصات خود وارد کرده‌اید، به شماره 3000114 ارسال کنید تا در قرعه کشی هفتگی مسابقه‌ی پیامک شرکت نمایید.

تذکر: هیچگاه مطالب مورد نظر خود را از طریق پیامک فوق ارسال نکنید، زیرا امکان دریافت هیچگونه متنی از این طریق وجود ندارد و نظرات و پیشنهادات خود را تنها از طریق دفتر مهمانان اعلام کنید.

هر یک از مسابقات برنامه درسهایی از قرآن، شامل پنج سوال و هر سوال دارای چهار امتیاز است. (در هر سال پنجاه مسابقه برگزار می‌شود.)

برای کسانی که به طور مستمر در مسابقات شرکت کنند، جوایز ارزنده‌ای به قید قرعه در نظر گرفته شده که جدول جوایز و امتیاز لازم برای هر کدام از آنها به شرح زیر است:

1

هدیه نقدی 5000000 ریالی

1000

امتیاز

2

هدیه نقدی 2500000 ریالی

700

امتیاز

3

هدیه نقدی 1000000ریالی

500

امتیاز

 طبیعی است کسانی می‌توانند در قرعه‌کشی شرکت کنند که حداقل امتیاز لازم برای آن جایزه را کسب کرده باشند و البته برای شرکت در قرعه کشی، باید 20 امتیاز برای قرعه کشی‌های هفتگی و  50 امتیاز برای قرعه کشی‌های ویژه نیز هزینه کنند.

جهت تحویل جوایز از طرف موسسه ترویج فرهنگ قرآنی با شماره تلفن برندگان تماس خواهند گرفت و نسبت به نحوه تحویل یا ارسال آن راهنمایی می‌کنند. البته ارایه کپیشناسنامه، مطابق با مشخصات تکمیل شده در سایت الزامی است. 

پاسخ سوالات این هفته را در اینجا ببینید

لینک شرکت در مسابقه
تاریخ : سه شنبه 94/11/27 | 8:59 صبح | نویسنده : | نظر